• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA - MAZURY 2016 zakończona!

banner125x1000-4

Dziś w Bęsi zakończyła się XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA - MAZURY 2016 w warcabach 100-polowych. W finałach startowało 56 zawodników podzielonych na cztery grupy.

W kategorii juniorek do lat 10 pierwsze miejsce z 13 punktami zajęła Agata Flisikowska (Zuch Rychlik), druga była Karolina Pawlak (Sokół Wrocław) - 10, a trzecia Maja Cieślik (Diagram Mińsk Mazowiecki) - 9. Wśród juniorów do lat 10 komplet punktów(!) zdobył Tobiasz Weber (Libero Basznia Dolna), drugie miejsce zajął Bartosz Jurcewicz (Złote Piony Bielawa) - 10, a trzecie Dominik Rubaj (Razem Świecie), również zdobył 10 punktów.

Wśród juniorek do lat 13 zwyciężyła Malwina Bajkowska (Sokół Wrocław) - 11, drugie miejsce zajęła Oliwia Szwiec (Błyskawica Staniewice), a na najniższym stopniu podium stanęła Klaudia Adamczyk (Struga Marki). Obie zawodniczki zdobyły po 9 punktów. Natomiast wśród juniorów do lat 13 dwóch zawodników z Lipna Amadeusza Zyber-Moszaka i Tymoteusza Myszuk przedzielił Marek Barabasz (Złote Piony Bielawa). Zwycięzca zdobył 11 punktów, natomiast medaliści byli punkt za nim.

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA I MAZURY 2016:  juniorki do lat 10 | juniorzy do lat 10 | juniorki do lat 13 | juniorzy do lat 13 | Partie na żywo | Zdjęcia